Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.
English

1 травня 2025 року, для студентів 1-2 курсів спеціальності "Журналістика" Вінницького торговельно-економічного інституту відбулася надзвичайно цінна зустріч із випусковою редакторкою харківського «Радіо Некипіло».

Спікерка поділилася своїм досвідом у створенні подкастів, детально розкривши питання вибору актуальної теми, структури та алгоритму написання успішного аудіопроєкту. Усі теоретичні аспекти були підкріплені конкретними прикладами з її власної практики, адже гостя є випусковою редакторкою подкастів на важливу тему "Меморіалізація війни".
Значну увагу було приділено питанню збереження пам'яті про загиблих героїв та етиці спілкування з родинами, які пережили втрати. Також, обговорювалися важливі для майбутніх журналістів теми мотивації, сміливості у висловленні власної думки та етичних норм під час інтерв'ю та запису подкастів у чутливий для суспільства час.
Організаторами цієї змістовної зустрічі виступили викладачі кафедри маркетингу та реклами - Якушевська Оксана Володимирівна та Петрова Вікторія Олександрівна. До заходу долучилися - завідувач кафедри - Поліщук Ірина Ігорівна та гарант Освітньої програми "Реклама та зв'язки з громадськістю" - Танасійчук Альона Миколаївна.
Зустріч виявилася не лише інформативною, але й глибокою та надихаючою, надавши студентам цінні знання та практичні поради від професіонала медіаіндустрії.
Дякуємо пані Наталії за приділений час та кропітку працю!