Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.
English

19 березня 2026 року відбулося відкрите засідання наукового гуртка «Простір дослідження туризму та гостинності» на тему «Проблема overtourism (надмірного туризму) та шляхи її вирішення».

На засідання були присутні здобувачі вищої освіти ОС «бакалавр» груп ТР-11д, ТР-31д, Т-41д, ХТ-21д, ГРС-21д, ГРС-32д, а також науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. Керівником наукового гуртка Антонюк Катерина, д-р філос. з екон., доцент. На відкритому засідання виступили:
- Мітюкова Юлія, здобувач вищої освіти ОС «бакалавр» ОП «Туризм» групи Т-41д з доповіддю на тему «Overtourism як виклик сталому розвитку туристичних дестинацій, його причини, наслідки».
- Ткач Валерія, здобувач вищої освіти ОС «бакалавр» ОП «Туризм» групи Т-41д з доповіддю на тему «Overtourism у Парижі: баланс між статусом туристичної столиці та комфортом містян».
- Юр’єва Наталія, здобувач вищої освіти ОС «бакалавр» ОП «Туризм і рекреація» групи ТР-31д з доповіддю на тему «Overtourism у Кіото: соціально-економічні наслідки для місцевих громад».
- Талабко Ангеліна, здобувач вищої освіти ОС «бакалавр» ОП «Готельно-ресторанна справа» групи ГРС-21д з доповіддю на тему «Механізми регулювання овертуризму в системі сталого розвитку туристичних дестинацій на прикладі Риму».
Виступи доповідачів супроводжувалися активною та змістовною дискусією щодо причин виникнення явища овертуризму, його впливу на соціально-економічний розвиток туристичних дестинацій та ефективних механізмів його регулювання. Особливу увагу було приділено аналізу міжнародного досвіду, зокрема, прикладам таких міст як Париж, Кіото та Рим, де проблема надмірного туристичного навантаження є особливо актуальною.
Присутні на засіданні здобувачі вищої освіти дійшли висновку, що подолання овертуризму потребує інтегрованого стратегічного підходу, який включає впровадження інструментів сталого розвитку, ефективне планування туристичних потоків, диверсифікацію туристичних продуктів, а також активну взаємодію між органами влади, бізнесом і місцевими громадами. Важливим є також формування відповідальної поведінки туристів та підвищення рівня обізнаності щодо негативних наслідків надмірного туризму.
Дякуємо всім учасникам засідання наукового гуртка за активну участь та цікаві доповіді й сподіваємося на подальші зустрічі та обговорення актуальних проблем розвитку туризму та гостинності.