19 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники ВТЕІ КНТЕУ брали участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Цифрові інструменти Google для науковців», що проводився Міністерством освіти та науки України спільно з Компанією Google Україна.
Учасники семінару мали змогу вдосконалити свої цифрові навички та ознайомитися з інструментами, які будуть корисними для наукових досліджень та публікацій, зокрема Google Академія, Google Public Data та Google Cloud Platform.

19 листопада викладачі кафедри іноземної філології та перекладу взяли участь в інтерактивному міжнародному воркшопі, організованому Гавайською філією TESOL. Як створити комфортне освітнє асинхронне та синхронне освітнє середовище, як не втратити якість навчання і мотивувати студентів до систематичної співпраці – ці питання стали ключовими для панельної дискусії 60 викладачів із різних країн світу. Колеги ділилися кращими практиками «віртуальної» роботи зі студентами, обмінювалися «лайфхаками» занурення в предмет в умовах віддаленого навчання.
Доценти Гладьо С.В. та Чугу С.Д., які стояли у витоків міжнародної організації TESOL Ukraine, розповіли закордонним колегами про особливості дистанційного навчання філологічних дисциплін у ВТЕІ КНТЕУ, у тому числі на платформах Moodle, Zoom, Skype. Гавайські колеги були приємно вражені методичною адаптивністю та інноваційністю наших практик і висловили сподівання на подальшу інтеграцію вишу в міжнародне освітнє середовище. Дякуємо всім учасниками воркшопу за небайдужість і активність!

18 листопада 2020 року кафедрою менеджменту та адміністрування спільно з кафедрою економічної кібернетики та інформаційних систем в рамках діяльності наукової студії «Цифрова трансформація в громадах» (керівник – доцент Ніколіна І.І.) для здобувачів спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» та «Інформаційні системи та технології» було організовано онлайн-лекцію «Архітектура е-сервісів в Україні. Впровадження електронних державних послуг». Спікером заходу було запрошено координатора компоненту «Е-послуги» Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP) Олексія Зелів’янського, а модератором виступив Іван Копиченко, регіональний координатор програми EGAP в Одеській області.