5-8 квітня 2021 року відбулася ІІ вузівська вікторина «Навколо світу: Food time».
Вже стало доброю традицією проводити вікторини такого характеру для здобувачів вищої освіти нашого інституту. Гра складалася з двох частин – рубрики «Правда чи брехня?» та тестів, що були висвітлені на офіційних сторінках СНТ «ВАТРА» у соціальних мережах Instagram та Facebook. Загалом у вікторині взяли участь 64 здобувача вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ.
За результатами гри переможцем визначено здобувача вищої освіти групи ХТ-11д Олександру Білостегнюк, яка отримала корисний подарунок – книгу автора Гела Елрода «Чудовий ранок. Як не проспати життя»!
Дякуємо всім учасникам за активну участь! До нових зустрічей на інтелектуальних вікторинах зі студентським науковим товариством «ВАТРА»!

6-7 квітня 2021 року викладачами кафедри фізичного виховання та спорту з метою мотивації студентів до занять фізичними вправами для підвищення рівня здоров'я організовано та проведено Health Fest, присвячений Всесвітньому дню здоров'я.
День здоров’я – загальне свято не тільки працівників системи охорони здоров’я, але і всіх людей, які дотримуються засад здорового способу життя. Всіх тих, хто піклується про своє здоров’я, благополуччя своїх близьких і друзів. Свято відзначають усі небайдужі люди, для яких біди і хвороби інших не менш важливі, ніж їх особисті, а збереження здоров’я є пріоритетним напрямком професійної діяльності та філософією життя. Саме тому цю подію відзначають освітяни та працівники фізичної культури та спорту.
Необхідність вести здоровий образ життя залишається актуальною протягом усієї історії людства, а тому є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров'я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.

Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху в складних умовах фізичного дистанціювання!!!
6 квітня 2021 року здобувачі вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ брали участь у виїзному засіданні Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ в компанії Bezbrendu, паралельно відбувалася трансляція зустрічі з представниками компанії на платформі ZOOM.
Лідери ВТЕІ КНТЕУ мали можливість з перших вуст почути історію створення ТМ Bezbrendu та побачити роботу усіх підрозділів підприємства.
Сергій Самарський, підприємець з великим досвідом ведення бізнесу, розповів, на які питання потрібно відповісти самому собі перш ніж взагалі відкривати власну справу, як подивитися на власну справу по-новому, застосувати інший підхід, більш рішучий та мудрий, завдяки розумінню основних принципів побудови власного бізнесу.