Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за підтримки Стартап-інкубатору YEP спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством цифрової трансформації, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів в рамках пілотного проєкту «Підприємницький університет» запровадив викладання курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами».

Метою його є розвиток університетського підприємництва в Україні та створення додаткової можливості для професійного та персонального розвитку студентів через реалізацію власних бізнес ідей.

Координаторами проєкту від Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ є Хачатрян Валентина та Олесенко Інна, які беруть активну участь у пілотному проєкті, пройшли тренінг з підвищення кваліфікації та успішно інтегрують курс у освітнє середовище.
Під час курсу студенти створять власні стартап проєкти та подадуть їх на участь у конкурсі стартапів. Найкращі команди отримають індивідуальну менторську підтримку від YEP, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Cisco, ОККО, Genesis, REACTOR.UA, TechUkraine та інших партнерів проєкту.

Напередодні новорічних свят викладачі та студенти факультету економіки, менеджменту та права передали подарунки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат I-II ступенів (Немирівський район, Вінницька область).
Бажаємо, щоб у Новому році вихованці закладу були здорові, щасливі, радісні, щоб здійснилися всі їхні мрії!!!

28 грудня 2020 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ визначили ТОП-20 кращих студентів за результатами рейтингової оцінки їх діяльності. Директор інституту Наталія Замкова привітала найкращих представників студентства та вручила цінні подарунки з символікою ВТЕІ КНТЕУ за успішне навчання, активну участь у науковій роботі та громадському житті інституту.
Вітаючи присутніх, Наталія Леонідівна зазначила: «Ви – майбутня інтелектуальна еліта нації, яка здатна забезпечити в подальшому розвиток та духовне збагачення нашої держави. Цінуйте кожну мить прекрасної студентської пори, намагайтеся плідно використовувати цей час, примножуючи свій інтелектуальний, творчий і культурний потенціал».