23 жовтня 2020 року студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» 2-3 курсів та науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту та адміністрування, а саме доц. Махначова Н.М., доц. Іванченко Г.В., доц. Семенюк І.Ю., взяли участь у публічних консультаціях з обговорення Концепції підготовки Стратегії реформування державного управління до 2025 року. Проблеми формування та координації державної політики.
Організатором заходу виступає Секретаріат Кабінету Міністрів України за підтримки Офісу реформ КМУ та проєкту EU4PAR.
Метою консультацій було визначення пріоритетів Стратегії 2025, розгляд основних цілей, проблем та їх рішення за наступними напрямами:

Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
22 жовтня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі «Як презентувати ідею?», який проходив в рамках MHP INNOVATION LAB від провідного Агрохолдингу України.
Сьогодні говорили про те, як донести зміст своєї комерційної ідеї, розкрити її цінність, показати її переваги.
Спікером вебінару став: Юрій Миколишин, TechScout, департамент інновацій МХП.

Наукова студія «Цифрова трансформація в громадах» кафедри менеджменту та адміністрування (керівник – доцентка Ніколіна І.І.) розпочала цикл онлайн-зустрічей з експертами Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP), мета яких – відкрити для студентів, що навчаються за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» нові аспекти їхньої майбутньої професійної діяльності.
21 жовтня 2020 року відбулася перша онлайн-лекція «Цифрова демократія на державному та місцевому рівні: стан розвитку» регіональної координаторки Програми EGAP Софії Сакалош.