17 серпня 2022 року відбулася інтеграційна зустріч для внутрішньо переміщених осіб «ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ МИРУ!», організаторами якої стали Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ, Індустріальний Гендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.
Метою заходу було підтримати вимушено переселених осіб, які залишили житло через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали у місто Вінниця та Вінницьку область.
Учасники інтеграційної зустрічі мали можливість обговорити проблеми адаптації внутрішньо переміщених осіб у місті Вінниця та області, можливості учасників заходу щодо соціальних виплат, отримання житла, харчування, пошуку роботи, організації бізнесу (перенесення бізнесу), правового захисту, медичного обслуговування, організації навчання дітей в освітніх закладах внутрішньо переміщених осіб.

18 серпня підписано Меморандум про співпрацю між Вінницьким торговельно-економічним інститутом ДТЕУ та Комунальним закладом «Вінницький ліцей №4 ім. Д.І. Менделєєва».
Сторони домовилися про співробітництво в галузі освітньої, методичної роботи, розвитку здібностей, обдарувань і талантів дітей, початкової професійної підготовки, науково-педагогічний рівень викладання професійно-орієнтованих дисциплін шляхом відкриття профільних класів.

Колектив Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ глибоко сумує у зв’язку з втратою – пішов з життя Професіонал, справжній Педагог та видатний Спортсмен – Антіпов Юрій Степанович, доцент кафедри фундаментальних загальноосвітніх наук, кандидат біологічних наук, доцент, заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Уся спортивна родина з глибокою шаною та теплом згадує заняття з Юрієм Степановичем, він працював в інституті понад 10 років.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна та світла пам’ять!
Прощання відбудеться 19 серпня о 12 годині в залі ритуальної агенції «Реквієм», м. Вінниця, вул. Батозська, 12. Поховання відбудеться на центральному кладовищі.