28 березня 2019 року відбулося засідання Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, учасниками якого стали студенти Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, викладачі ВТЕІ КНТЕУ.
Відбулася зустріч молоді з відомим вінницьким бізнесменом, директором ТРК «Регіон-Інформ», головою оргкомітету та засновником проекту – Конкурсу «Імена, яким довіряють», засновником проекту «Я люблю своє, Вінницьке!».
Юрій Меланишен поділився досвідом організації соціальних та бізнес-проектів, розповів про реалізацію другого етапу проекту «Я люблю своє, Вінницьке!», який стартував у лютому 2019 року в м.Вінниця.
Учасники засідання дізналися про діючий проект захисту вітчизняного виробника, умови участі в проекті, якісні вінницькі товари та послуги, що вироблені місцевими виробниками та представлені на полицях магазинів міста Вінниці під торговою маркою «Я люблю своє, Вінницьке!».
Щиро дякуємо Юрію Меланишену за обмін досвідом, практичні поради молоді щодо працевлаштування та підвищення професійного рівня.
Бажаємо команді проекту «Я люблю своє, Вінницьке!» міцного здоров'я, позитивних результатів його реалізації!!!