Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідання Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху.
В новий навчальний рік за новими знаннями та практичним досвідом у сфері міжнародного маркетингу вирушили здобувачі вищої освіти освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» спеціальностей «Право», «Міжнародний бізнес», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Маркетинг».
5 вересня 2019 року відбулася довгоочікувана зустріч молоді з відомим фахівцем в сфері міжнародного маркетингу, Радником Директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації – Володимиром Шевчуком!!!

Учасники засідання Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ дізналися про особливості налагодження ефективних комунікацій з партнерами на експортних ринках, обговорили бар’єри виходу на нові ринку збуту товарів різних галузей, визначили обставини, що обмежують експортну діяльність вітчизняних підприємств, ознайомилися з основними типами експортних моделей підприємств.
Володимир Шевчук поділився власним міжнародним досвідом організації переговорів із закордонними бізнес-партнерами різних світових ринків, типовими помилками при укладені міжнародних контрактів, особливостями формування міжнародної цінової політики, особливостями подолання тарифних та не тарифних бар’єрів, можливостями зміни експортних моделей підприємств.
Пан Володимир звернув увагу присутніх на те, що через зміни, які відбуваються в усьому світі через глобалізацію, регіоналізацію, технічний прогрес, модернізацію і політичні, економічні та правові реформи, фахівці в сфері міжнародного бізнесу та міжнародного маркетингу, потребують неперервного і постійного навчання. Побажав сучасній молоді Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ використовувати можливість здобувати знання за обраною спеціальністю, забезпечити собі гарну платформу, сформувати навички, які потенційно приведуть в майбутньому до професійного успіху.
Щиро дякуємо Володимиру Шевчуку за обмін досвідом, розповіді про практичні ситуації в поєднанні з їх вирішенням, практичні поради молоді щодо підвищення професійного рівня. Бажаємо міцного здоров'я, щастя, натхнення в роботі, успіхів у всіх починаннях!!!
Р.S. Освіта сприяє задоволенню особистих амбіцій, зростанню самоповаги та забезпеченню фінансової стабільності!!!