Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!

13 лютого 2020 року відбулося виїздне відкрите засідання Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ в Креативному просторі – Артинов.
Андрій Піжевський - засновник ТМ "АРТИНОВ", креативного простору #Креативний простір Артинов розповів про свій практичний досвід ведення бізнес-діяльності, про можливості для фахівців у сфері креативних подієвих заходів, про сучасне мислення прогресивної молоді.
Про унікальний досвід розвитку "вільних" просторів і хабів "Місто змістів" , молодіжного простору "Квадрат" КП "Інститут розвитку міст" у м. Вінниця дізналися від Лесі Кашор - менеджера із зв'язків з громадськістю КП «Інститут розвитку міст», Юрія Глущука - заступника керівника відділу розвитку громадянського суспільства КП «Інститут розвитку міст».
Найкращі кейси від Мега успішної випускниці Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – Міли Курбатової, яка розповідала про унікальний досвід та практичні поради з перших вуст, максимально різноманітний та практичний контент, про нові можливості для фахівців у сфері корпоративних комунікацій, про нові круті ідеї для івентів, а також про шлях від студента ВТЕІ КНТЕУ до заступника маркетинг-директора з питань корпоративних комунікацій, івент-менеджера компанії RIA.com.

Щиро дякуємо Піжевському Андрію, Лесі Кашор, Юрію Глущуку, Мілі Курбатовій за обмін досвідом, розповіді про практичні ситуації в поєднанні з їх вирішенням, практичні поради молоді щодо підвищення професійного рівня!
Бажаємо міцного здоров'я, щастя, натхнення в роботі, успіхів у всіх починаннях!!!