Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху в складних умовах фізичного дистанціювання!!!
Онлайн-навчання дає безмежні можливості!
Учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ також використовують карантин для прориву в освітньому процесі.
23 квітня 2020 року викладачі ВТЕІ КНТЕУ та здобувачі вищої освіти ОП «Міжнародний бізнес» ОС «бакалавр», ОП «Маркетинг» ОС «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр» прийняли участь у воркшопі «Сегментації: які бувають, навіщо та як з ними працювати» – від провідної у світі компанії з питань аутсорсингу в маркетингу – «Kantar Україна».
Сьогоднішня криза і карантин – це можливість зробити величезний крок назустріч новому. Використовувати можливість зробити прорив у освітньому процесі спробували учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕІ, щоб вийти з карантину з новими можливостями!
Щиро дякуємо Марині Заброда, Тетяні Домнич за обмін досвідом, розповіді про практичні ситуації в поєднанні з їх вирішенням, практичні поради щодо підвищення професійного рівня!