Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху в складних умовах фізичного дистанціювання!!!
Онлайн-навчання дає безмежні можливості!
30 квітня 2020 року викладачі ВТЕІ КНТЕУ та здобувачі вищої освіти прийняли участь у воркшопі «Містері шопінг та карантин: що у них спільного?» – від провідної у світі дослідницької компанії – KantarUkraine.
Щиро дякуємо Марині Костроміній та Олександру Козирєву за обмін досвідом, ознайомлення з механізмом застосування методів маркетингових досліджень "Містері шопінг" та результатами досліджень проведених в квітні 2020 року, практичні поради щодо підвищення професійного рівня!
Учасники заходу скористалися своїм шансом зараз, щоб вийти з карантину з новими можливостями! Сьогоднішня криза і карантин – це можливість зробити величезний крок назустріч новому. Ми готові використовувати її як можливість зробити прорив у освітньому процесі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ.