Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху в складних умовах фізичного дистанціювання!!!
Онлайн-навчання дає безмежні можливості!
08 травня 2020 року викладачі ВТЕІ КНТЕУ та здобувачі вищої освіти прийняли участь у спільному перегляді інтерв'ю Регіонального виконавчого креативного директора BBDO Ukraine & Central Asia Anze Jereb з гостем Inspirations morning portfolio – Client Service директором BBDO Ukraine #IrinaDanilevskaya.
Дізналися, як в BBDO Ukraine , обирають тих, хто веде комунікацію з клієнтами та менеджерить проєкти?

Рекомендація від Anze Jereb - "Иди туда, где ты хочешь быть!" Anze Jereb закликав молодих фахівців, випускників та студентів, якщо хочеш бути ЧЕСТЮ компанії BBDO Ukraine, якщо працюєш або хочеш працювати у сфері, пов'язаній з комунікаціями та управлінням проєктами, надсилай своє портфоліо/резюме в особисті повідомлення сторінки BBDO Ukraine. Дякуємо Anze Jereb за можливість спільного перегляду!
Бажаємо здоров'я Вам, Вашій родині і команді BBDO Ukraine!!!

Учасники заходу скористалися своїм шансом зараз, щоб вийти з карантину з новими можливостями! Сьогоднішня криза і карантин – це можливість зробити величезний крок назустріч новому.
Ми готові використовувати її як можливість зробити прорив у освітньому процесі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ.