Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху в складних умовах фізичного дистанціювання!!!
Онлайн-навчання дає безмежні можливості!
11 травня 2020 року учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в майстер-класі «Побудова віддаленої роботи бізнес-команди» від компанії «Бізнес Конструктор» та спікера Кирила Куніцина. Говорили про ключові елементи системного бізнесу з віддаленою роботою, про віддалене управління завданнями і проектами, про регулярне (системне) управління і звітність віддаленої команди, про мотивацію і лідерство персоналу на відстані. Дізналися про особливості застосування АВС - аналізу працівників компанії в умовах кризи та переходу на віддалену роботу.

Дякуємо «Бізнес Конструктор» (Business.сonstructor) та бізнес-тренеру Кирилу Куніцину за можливість прийняти участь в майстер-класі!
Учасники заходу скористалися своїм шансом зараз, щоб вийти з карантину з новими можливостями!
Сьогоднішня криза і карантин – це можливість зробити величезний крок назустріч новому.
Ми готові використовувати її як можливість зробити прорив у освітньому процесі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ.