24 червня 2020 року учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в Українському Економічному Ренесанс Форумі!
Метою Українського Економічного Ренесанс Форуму стали конструктивні дискусії та обмін досвідом, які спричиняють подальший розвиток економіки і приведуть до реальних змін у суспільстві.
Спікерами Українського Економічного Ренесанс Форуму стали представники міжнародних донорських організацій, інвестиційних банків, представників посольств, інвесторів, експертів-економістів, підприємців, менеджерів та власників бізнесу, громадських діячів, відомих представників української діаспори.

Учасників форуму вітали Владика, архиєпископ і митрополит УГКЦ – Борис Ґудзяка, Президент Української кооперативної федерації, президент Української асоціації вапняної промисловості Михайло Корилкевич, Президент Торгово-промислової палати України – Геннадій Чижиков.
Цікавою була І дискусійна панель «Українська економіка у світовому контексті. Україна — Північна Америка», модератором якої був Василь Мирошниченко – партнер компанії CFC Big Ideas, співзасновник Українського кризового медіа-центру.
Під час даної дискусії говорили про перспективи партнерства і економічний контекст. Роман Ващук – Посол Канади в Україні (2014-2019) (м. Торонто) розповідав про всі бар’єри та перешкоди, що виникли перед економікою України в результаті пандемії, про перспективи відновлення всіх економічних процесів в Україні та світі.
Емма Турос – виконавча директорка Канадсько-Української Торгової Палати розповіла про партнерські зв’язки України та Канади, про економічні проекти між країнами, про можливість долучення до діючих економічних канадсько-українських проектів. Наголосила на важливості вдосконалення процесу оформлення сертифікатів походження продукції з метою підвищення експортної активності українських виробників органічної продукції.
Енді Гундер – президент Американської торговельної палати в Україні розповів про тенденції розвитку економіки в період пандемії, проблему довіри інвесторів до свободи бізнесу в Україні, важливість побудови довіри між владою і бізнесом, щоб будь-який інвестор, який входить на ринок України був впевнений в реалізації своїх інвестиційних проектів та в можливості ведення ефективної господарської діяльності на ринку.
Жваву дискусію викликали питання проблем реалізації канадськими інвесторами бізнес-проектів. Роман Ващук наголосив на проблемах, які виникали на ринку в 90-х, наголосив на тому, що в пам’яті канадських інвесторів добре збереглися старі погані часи рейдерства, захоплення бізнесу в Україні. Тому, без системних змін в економіці України прихід канадських інвесторів може стати не реальним. ІІ панельна дискусія «Співпраця і кооперація малого та середнього бізнесу в пошуках ринків і ресурсів», модератори якої Олександр Гладунов – віцепрезидент Української асоціації маркетингу та Тарас Комаренко – засновник та керівник компанії Smart People активно надавали слово спікерам секції, які представляли бізнес з різних куточків України.
Владлен Сисун – координатор проєкту ПРООН, фахівець з питань маркетингу та управління фінансами в малому бізнесі звернув увагу слухачів на шляхи вирішення проблем малого бізнесу за допомогою бізнес-об’єднань, при цьому важливо об’єднати людей, налагодити фінансову прозорість об’єднання, сформувати демократичний мікроклімат в середині об’єднання, де його учасники будуть залучені до спільного прийняття рішень.
Юрій Филюк – керівник платформи «Тепле місто», ініціатор і керівник проєкту «Промприлад. Реновація» звернув увагу на важливість формування нових ринків шляхом налагодження діалогу між партнерами на основі довіри, поділився власним практичним досвідом реалізації нових бізнес-проектів.
Олексій Малицький – підприємець, співзасновник брендів Sammy Icon, Morza, Clan-Р, One Factory, 5000 Miles, Oboi та Octogin загострив увагу учасників на проблемах формування споживчої культури, бізнес-культури в кампанії. Поділився практичним досвідом розвитку бізнесу в сучасних умовах. Жваву дискусію викликало питання: «Навколо яких проблем потрібно об’єднувати малий та середній бізнес?». Спікери на прикладах власних кейсів доводили важливість співпраці та кооперації малого та середнього бізнесу в пошуках ринків і ресурсів, наголошували на особливостях вибору міжнародних ринків продажу, оцінюванні цільової аудиторії як на внутрішньому так і на зарубіжних ринках.
Учасники форуму спробували пошукати вихід із кризи разом!!!
А слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ долучилися до діючої платформи комунікацій, спільноти однодумців – Українського Економічного Ренесанс Форуму!