26 червня 2020 року учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у трьох вебінарах, що проходили в рамках Українського Економічного Ренесанс Форуму: «Імпакт-інвестиції в розвиток громад», «Реформи в Україні – фундамент для інвестування» та «Представлення інвестиційних проєктів та стартапів».
Метою Українського Економічного Ренесанс Форуму стали конструктивні дискусії та обмін досвідом, які спричиняють подальший розвиток економіки і приведуть до реальних змін у суспільстві.

Спікерами Вебінару «Імпакт-інвестиції в розвиток громад» виступили Маркіян Дацишин – консультант з місцевого економічного розвитку, Руслан Костюкевич – координатор проєктів ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проєктів», Євген Шаповалов – модератор платформи «Економіка та інвестиції» Всеукраїнської Асоціації ОТГ. Учасниками дискусії було обговорено інструменти стратегічного управління та проектного менеджменту, які запропоновано використовувати для розвитку громад, при чому наголошено, що в умовах сучасних змін бажано використовувати гнучкі та адаптивні методи. Експерти зазначили, що є декілька важливих аспектів, що можуть покращити економічний розвиток громади: підвищення довіри до місцевої влади, наприклад, шляхом створення в онлайн режимі таблиць витрат та поповнень місцевого бюджету; згуртованість, інформування, формування спільних цілей громади, шляхом створення майданчиків для спілкування; розробка стратегій розвитку громад, узгоджених з регіональними та державними стратегіями, що дасть можливість підготувати та реалізувати реалістичний план соціально-економічного розвитку громади, як наслідок, з наступним створенням робочих місць. Спікерами Вебінару «Реформи в Україні – фундамент для інвестування» виступили Ольга Магалецька – керівник Офісу Національної інвестиційної ради, Михайло Винницький – викладач НУ «Києво-Могилянська академія» та Львівської бізнес-школи УКУ, керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Тарас Висоцький – заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань агрополітики. В процесі дискусії обговорювалися проблеми інвестування в економіку України, проблеми, що не дозволяють підприємцям працювати на повну потужність, про роль освіти у формуванні ефективного бізнесмена, важливості вдалого формування світогляду підприємців, оскільки існує велика кількість українців, яким не вистачає знань та практичних навичок ведення бізнес-діяльності. Спікерами було наголошено, що за формування світогляду українських бізнесменів мають відповідати українські бізнес-школи, В2В об’єднання. Всі учасники Вебінару «Реформи в Україні – фундамент для інвестування» дійшли висновку про те, що інвестувати у вітчизняну економіку потрібно, але при цьому важливо прагнути змін, мислити позитивно і впевнено рухатися вперед.
Вебінар «Представлення інвестиційних проєктів та стартапів» відрізнялася від всіх попередніх заходів, а саме – її учасники представляли власні інвестиційні проєкти та стартапи.
Учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ стали очевидцями просування інвестиційних проектів, оскільки всі проекти були продемонстровані для учасників (серед яких були присутні вітчизняні та зарубіжні інвестори), визначені обсяги необхідних інвестицій для реалізації цих проектів та очікуваний термін їх окупності.
Неочікуваним моментом вебінару «Представлення інвестиційних проєктів та стартапів» стало те, що всі учасники вебінару проголосували за проект, ідея якого найбільше їм сподобалася. Після завершення голосування було оголошено переможця, ним став стартап «Гранульований мінпорошок».
Всі учасники Вебінару «Представлення інвестиційних проєктів та стартапів» отримали підтвердження того, що українська економіка приречена на успіх, оскільки є молоді, креативні, прогресивні, ініціативні представники бізнесу, які прагнуть змін в Україні та постійно рухаються вперед! Учасники форуму спробували пошукати вихід із кризи разом!!!
А слухачі Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ долучилися до діючої платформи комунікацій, спільноти однодумців – Українського Економічного Ренесанс Форуму!