Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
Онлайн-навчання дає безмежні можливості!
8 вересня 2020 року викладачі та здобувачі вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ брали участь у відкритій онлайн лекції "7 помилок використання Google Analytics" від Євгенія Шевченко, фахівця Digital Marketing Strategist, засновника School of Digital Advertising UAMASTER.
Сьогодні обговорювали проблеми налаштування акаунта Google Analytics; помилки, які можна допускати при зборі та аналізі даних; корисні можливості Google Analytics, які не використовує 99% компаній; варіанти прийняття маркетингових рішень при оцінці ефективності реклами в інтернеті. Визначили, що в сучасних умовах існують проблеми з базовими настройками GA: кодами відстеження, збором даних, фільтрами. Обґрунтували необхідність дотримання правил настройки цілей в GA, особливостей застосування GA для ecommerce проектів (одноразова настройка, робота з «аномальними» і скасованими замовленнями), можливості формування звіту GA, типові помилки при аналізі даних.
Щиро дякуємо EugenShevchenko ЄвгеніюШевченко за обмін досвідом, практичні поради щодо налаштування акаунта Google Analytics, поради щодо прийняття маркетингових рішень при оцінці ефективності реклами в інтернеті.
Учасники Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися своїм шансом зараз, щоб отримати нові знаннями, практичний досвід та можливості бути унікальними в сфері Digital!