Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!

9 жовтня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у відкритій лекції «Місцеве самоврядування. Досвід німецьких та українських міст в історичному контексті», яка проходила в рамках тижнів Німеччини в Україні.
Говорили про розвиток східнонімецьких міст після об’єднання та про те, що вдалось і що не вдалось німецьким й українським містам.

Спікерами відкритої лекції стали:

  • Костянтин Поліщук - кандидат політичних наук, асистент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби ЛНУ імені І. Франка, м. Львів.
  • Олександр Новак - політолог-міжнародник, політичний консультант політичних партій, м. Луцьк.
  • Ігор Усатенко - кандидат історичних наук, викладач кафедри філології та гуманітарних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», м. Вінниця.
  • Богдан Галайко – кандидат історичних наук, начальник Центрального міжрегіонального відділу Ураїнського інституту національної пам'яті, м. Вінниця.

Щиро дякуємо шановним спікерам, Костянтину Поліщук, Олександру Новак, Ігору Усатенко, Богдану Галайко за обмін досвідом, ознайомлення з практичними аспектами організації самоврядування німецьких та українських міст, порадами щодо здійснення ефективного місцевого самоврядування, та організаторам КП «Інститут розвитку міст» за можливість участі у відкритій лекції практичного спрямування.

В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!