Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
Найочікуваніша подія цієї осені для громадянського суспільства Вінниці та членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ!
10 жовтня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ здобувачів вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» стали учасниками форуму "Паралельний простір: комунікація громади та влади".
Під час форуму учасники мали можливість познайомитись з представниками департаментів Вінницької міської ради, дізнатись про міські програми та стратегії, обговорити роль громадянського суспільства в громаді, обґрунтували як і для чого взаємодіяти бізнесу з владою.

Відповідно до програми форуму лідери Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ відвідали офлайн та онлайн ряд брифінгів:

  • з директором Департаменту економіки і інвестицій ВМР - Мартіяновим Максимом;
  • з директоркою Департаменту освіти ВМР - Оксаною Яценко;
  • із заступником директора Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради - Совінським Євгеном;
  • з директором Департаменту маркетингу міста та туризму - Олександром Вешелені.

Говорили про діючі та майбутні програми департаментів, про точки дотику, де громадянське суспільство може підсилити або ж запропонувати ідеї/проекти.
Родзинкою форуму стали офлайн майстер-класи з організаційного розвитку:

  • від Андрія Сидоренко, консультанта з організаційного розвитку та розвитку команд, керівника спецпроекту CareYou для журналістів Фундації Суспільність, співзасновника БрейнКульт та тренера програм розвитку психологічної стійкості в організаціях на тему "Життєстійкість особиста та організаційна: як сформувати та втримати»;
  • від Тетяни Ємільянової, тренерки, консультантки, експертки в області мотиваційного управління, впровадження змін, командної взаємодії, сервісу і комунікацій, авторки понад 10 тренінгових програм і онлайн-курсів з управління, спікерки національних і міжнародних конференцій та бізнес-зустрічей на тему: «Адаптація до Змін: як перетворити опір на залученість».

Учасники форуму – лідери – управлінці Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ дізнатись корисну інформацію і отримали експертні поради щодо організації розвитку на майстер-класах від провідних фахівців України; познайомитись з діяльністю Мережі "Місто змістів" в цілому та організаціями, які до неї входять зокрема; брали участь в інтерактивах, обмінятись досвідом та знайшли нових партнерів для майбутньої професійної діяльності.
Щиро дякуємо організаторам форуму - ГО "Джерело Надії”, ФГ Фонд громади "Подільська громада", Громадська організація ВІСЬ м. Вінниця, ГО Подільська Агенція Регіонального Розвитку, Освітній простір 2.0, ГО «Місто Змістів» та КП Інститут розвитку міст / Institute of Urban Development за обмін досвідом, ознайомлення з практичними аспектами налагодження комунікації громади і влади, поради практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!