Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
15 жовтня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь онлайн у вебінарі на тему "Можливості Viber Business Calls" від компанії Infobip.
Спікерами вебінару стали Матан Барт - менеджер по продукту, Viber та Анатолій Цибульський - Інженер з технічного супроводу продажів, Infobip.
Слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ - здобувачі вищої освіти ОП "Маркетинг", ОП "Міжнародні відносини", ОП "Інформаційні системи і технології в бізнесі", «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» мали можливість дізнатися про можливості Viber Business Calls, як працювати з функцією Viber Business Calls, з використанням чат-боту та хмарного контакт-центру Infobip Conversations.

Надважливим для здобувачів ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» спеціальності 035 Філологія став виступ Матан Барт (Matan Barth), який відбувався англійською мовою.
Щиро дякуємо організаторам вебінару - Команді Infobip за обмін досвідом, ознайомлення з практичними аспектами налагодження бізнесу засобами Viber Business Calls, поради практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!