Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
16 жовтня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у круглому столі «Навіщо містам самоврядування, приклад м. Вінниці», який проходив в рамках тижнів Німеччини в Україні.
Сьогодні говорили про те, навіщо громаді самоврядування та про еволюцію місцевого самоврядування на прикладі Вінниці – від отримання самоврядності на Магдебурзькому праві, через набуття тимчасового статусу столиці УНР до сьогодення.

Спікерами круглого столу стали:
Юрій Савчук – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Центру генеалогічних та геральдичних досліджень Інституту історії НАН України, автор герба міста Вінниці,
Oleksandr Fedoryshen – директор КП «Центр історії Вінниці»,
Тетяна Кароєва – доктор історичних наук, професор кафедри історії та культури України ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського,
Мирослав Кошелюк - директор КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської ради (2009-2014), заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ з питань євроінтеграції(2014), радник Прем’єр-Міністра України (2016-2019),
Jurii Wojcicki– експерт з місцевого розвитку.
Захід проходив за підтримки Посольства Німеччини в Києві - Deutsche Botschaft Kiew в Україні, GIZ Ukraine, Integrated Urban Development in Ukraine Тижні Німеччини в Україні 2020.
Щиро дякуємо організаторам круглого столу КП «Інститут розвитку міст» та модератору – Jurij Legun за обмін досвідом, ознайомлення з практичними аспектами організації самоврядування, практичні кейси з практики місцевого самоврядування нашого міста, за можливість участі у відкритому заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!