Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
19 жовтня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі «ТРЕНДИ ФУД ІНДУСТРІЇ», який проходив в рамках MHP INNOVATION LAB — конкурсу інновацій від провідного Агрохолдингу України.
Сьогодні говорили про те, як технології змінюють food сферу. Фудтех передбачає інтеграцію цифрових технологій в усі етапи виробництва їжі. Однак сфера фудтеха не обмежуємося лише продуктами — сюди входить оптимізація доставки, імерсивні проєкти, розробки в хімічній галузі: наприклад, створення рослинного білка, альтернативного м'яса.

Спікером вебінару став: Юрій Миколишин - TechScout, департамент інновацій МХП (ТМ «Наша Ряба», «Бащинський», «Секрети Шефа» та інші).
Щиро дякуємо організатору CASERS — головна кейс-спільнота України, Юрію Миколишину - представнику Агрохолдингу України - "MHP" та проекту "INNOVATION LAB" за обмін досвідом, ознайомлення з ТОПами компаній, за можливість участі у відкритому заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!