Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
20 жовтня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі «Ціннісна пропозиція», який проходив в рамках MHP INNOVATION LAB від провідного Агрохолдингу України.
Сьогодні говорили про те, яку цінність ми доставляємо споживачу, яку проблему споживача допомагаємо вирішити, як задовольняємо його потреби, які пакети продуктів/послуг пропонуємо кожному сегменту.
Спікером вебінару став: Микола Такзей, директор департаменту інновацій МХП.

Щиро дякуємо організатору CASERS — головна кейс-спільнота України, Миколі Такзей - представнику Агрохолдингу України - "MHP" та проекту "INNOVATION LAB" за обмін досвідом, ознайомлення з ТОПами компаній, за можливість участі у відкритому заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!