21 жовтня 2020 року викладачі та здобувачі вищої освіти - слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в онлайн презентації проекту "Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти. Академічна доброчесність у системі забезпечення якості освіти."
Говорили про проблеми академічної доброчесності, як дотримання доброчесності впливає на якість освіти, про важливість дотримання академічної доброчесності як науково-педагогічним персоналом, так і здобувачами вищої освіти, про необхідність формування культури дотримання академічної доброчесності у навчальних закладах різних рівнів, про важливість розгляду питань академічної доброчесності при формуванні акредитаційних справ.

Учасниками конференції стали:

  • Андрій Вітренко – заступник Міністра освіти і науки України,
  • Сергій Квіт – Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти,
  • Скотт Вітмор – Заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні,
  • Ярема Бачинський – Директор в Україні Американських Рад з міжнародної освіти,
  • Яна Чапайло – менеджерка проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ), Американські Ради з міжнародної освіти.

Щиро дякуємо організації «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти - Academic IQ» за можливість участі у відкритому заході практичного спрямування.
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!