Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
23 жовтня 2020 року викладачі та здобувачі вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ - слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в онлайн-презентації нового Бітрікс24.
Важливим захід був для лідерів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ - здобувачів вищої освіти ОП "Маркетинг", ОП "Міжнародні відносини", ОП "Інформаційні системи і технології в бізнесі", ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» спеціальності 035 Філологія, оскільки презентація відбувалася в один день на весь світ і транслювалася 6 мовами, серед яких — англійська та українська.

Цікавим етапом стало те, що всі учасники заходу долучилися до ексклюзивного інтерв'ю з автором бестселеру «Чорний лебідь» — Нассімом Ніколасом Талебом, де говорили про подальші перспективи розвитку бізнесу та що несе за собою «друга хвиля» пандемії.
Нассім Ніколас розповів про бізнес-діяльність великих американських компаній (Google, Microsoft), як в залежності від їх розміру бізнес став вразливий, про державне регулювання ринкових процесів в період пандемії, як змінені умови ведення бізнесу в країні через пандемію.
В представленні нової версії Бітрекс 24 лідери Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ отримали абсолютно новий набір інструментів для взаємодії у команді онлайн, для збільшення продажів та онлайн-торгівлі на єдиній платформі — Бітрікс24. Щиро дякуємо організаторам - команді Бітрекс 24 та шановному Нассіму Ніколасу Талеб за можливість участі у відкритому заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!