Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
23 жовтня 2020 року викладачі та здобувачі вищої освіти ОП «Публічне управління та адміністрування» - слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі «Як розвиватиметься місцеве самоврядування далі? Оновлена Лейпцизька Хартія», що проходив в рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні за напрямком «Місцеве самоврядування. Досвід німецьких та українських міст».
Родзинкою вебінару стала гостя заходу – Зільке Вайднер, співрозробниця оновленої Лейпцизької Хартії, професорка та докторка інженерних наук Бранденбургського технічного університету Котбус-Зенфтенберґ.

Учасники форуму – лідери – управлінці Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ дізнались корисну інформацію про поточний стан організації самоврядування, про етапи внесення змін в Лейпцігську Хартію за для створення загального блага міст, про наслідки ефективного управління містом в результаті реалізації Нової Лейпцігської Хартії. Щиро дякуємо організаторам вебінару – КП Інститут розвитку міст / Institute of Urban Development за обмін досвідом, ознайомлення з практичними аспектами розвитку місцевого самоврядування та можливостями ефективного управління містом в результаті реалізації Нової Лейпцігської Хартії.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!