Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
29 жовтня 2020 року викладачі та здобувачі вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ - слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в міжнародному вебінарі на тему "Customer Experience: Where It’s Been And Where It’s Heading" від компанії ESOMAR (European Society of Marketing Research Professionals) — Європейської асоціації дослідників громадської думки і маркетингу.
Спікер вебінару - Bruce Temkin, Head Qualtrics XM Institute розповів про досвід взаємодії з клієнтом, запропонував шляхи покращення можливостей взаємодії з клієнтами завдяки кращим навичкам та технологіям.

Важливими виступи спікерів були для здобувачів вищої освіти ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» спеціальності 035 Філологія, ОП "Маркетинг", ОП "Міжнародні відносини", оскільки трансляція виступів відбувалася в один день на весь світ англійською мовою.
ESOMAR одна з найвідоміших і шанованих дослідних асоціацій у світі, утворена в 1948 році. На сьогодні ESOMAR налічує більш ніж 5000 членів з понад 120 країн світу. Щиро дякуємо організаторам - команді ESOMAR, шановному спікеру - Bruce Temkin за можливість участі у відкритому заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!