Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
5 листопада 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі "Анатомія змін: Як створити i розвивати цифровий відділ продажів".
Учасники заходу почули від Андрiя Русана, керівника відділу продажів Ajax Systems про команду продажів по захопленню ринку в цифрову епоху.
Костянтин Павленко, менеджер партнерського відділу, Бітрікс24 розповів з якими інструментами комунікація з клієнтами буде ідеальною.

Дмитро Моцьо, АМР Agency презентував 10 етапів для переходу в нову еру продажів: з аналогового в цифровий відділ продажів.
Андрій Сухов, співзасновник компанії Checkbox розповів навіщо бізнесу програмний РРО. Чому онлайн каси вигідніше?
Щиро дякуємо спікерам за обмін досвідом та можливість брати участь у заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!