Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
10 листопада 2020 року слухачі Бізнес-Школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі на тему "GOOGLE ДЛЯ БІЗНЕСУ. GOOGLE ANALYTICS & GOOGLE TAG MANAGER", який проводив продакт-маркетолог в P2h, керівник відділу маркетингу, викладач в шведсько-українській школі beetroot academy - Максим Зубенко.
Говорили про те, як зібрати ключові слова для контекстної реклами, аналізували інструкцію по запуску контекстної реклами, про сервіс для пошуку безкоштовних зображень для лендингу, реклами.
Вебінар проходив в рамках проекту "Z_Export- проекту розвитку підприємництва, орієнтованого на експорт".

Щиро дякуємо організаторам ГО "Центр Розвитку Підприємництва", шановному спікеру Максиму Зубенко за можливість брати участь у заходах практичного спрямування!
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!