Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
11 листопада 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі "Година занурення в Бітрікс 24: Інструменти для ефективного спілкування всередині компанії", який проводили представники українського відділення «Бітрікс24». Своїми порадами ділилися незалежні експерти Дмитро Яковенко та Дар`я Філоненко. Під час вебінару слухачі дізналися про те, як за допомогою інструментів Бітрікс24 створити єдиний зручний простір для спілкування, як швидко та ефективно вирішувати робочі питання, оперативно сповіщати працівників про важливі зміни, новини, події, ефективно працювати над спільними завданнями та проєктами.

Щиро дякуємо організаторам - українському відділенню «Бітрікс24», Дмитру Суслову, спікерам Дмитру Яковенко та Дар`ї Філоненко за можливість брати участь у заходах практичного спрямування!
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!