Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
12 листопада 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі "Якісні дослідження "на карантині" від провідної у світі дослідницької компанії – Kantar , який проводили провідні експертки якісного відділу Kantar Ukraine - Тетяна Домнич та Ілона Готопіло.
Учасники вебінару мали можливість ознайомитися з практичними аспектами проведення якісних маркетингових досліджень в період пандемії covid-19, отримати практичні поради щодо проведення опитування респондентів, а також підвищити свій професійний рівень!

Щиро дякуємо команді дослідницької компанії –Kantar, спікерам Тетяні Домнич та Ілоні Готопіло за обмін досвідом та можливість брати участь у заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!