Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
12 листопада 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у Міжнародному форумі «Людський капітал: Новий порядок денний», який проводився Національним агентством кваліфікацій разом з європейськими партнерами.
Учасниками Форуму стали представники уряду, міжнародних організацій, народні депутати, бізнес та понад 1200 учасників в режимі онлайн у системі Zoom. Говорили про розвиток людського капіталу, який визначено ООН однією з ключових цілей Сталого розвитку на період до 2030 року. Людський капітал формується, зокрема, завдяки справедливій, якісній освіті, можливості навчатися впродовж усього життя для всіх та справедливим відносинам на ринку праці. Надважливою складовою національного багатства та розвитку сучасної економіки визначено людський капітал, який потребує значних інвестицій.

Щиро дякуємо організаторам - Національному агентству кваліфікацій за можливість брати участь у заходах практичного спрямування!
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!