Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
17 листопада 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ - здобувачі вищої освіти ОП "Маркетинг", ОП "Міжнародні відносини", ОП "Інформаційні системи і технології в бізнесі", ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» спеціальності 035 Філологія брали участь у вебінарі на тему "Fighting for market share: How big brands optimize media to build truly sustainable demand", який організовано компанією Kantar.

Спікерами вебінару стали:

  • Mauro Fusco – Head of Analytics & Data Strategy at Central, Eastern and Southern Europe Kantar,
  • Geoffrey Ferlay – Head of Brand and Creative at Central, Eastern and Southern Europe Kantar,
  • Jorge Alagon – Global Head of Digital and Data Science Innovations Kantar,
  • David Cyngiser – Head of Digital, Luxe Division L’Oréal Benelux,
  • Niels Bouwman – Head of Media Kantar Netherlands.

Надважливим вебінар став для здобувачів ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» спеціальності 035 Філологія , оскільки виступи спікерів відбувалися англійською мовою.
Учасники вебінару мали можливість ознайомитися з практичними аспектами оптимізації медіа для формування справді стійкого попиту на товари міжнародними великими брендами в період пандемії covid-19, а також підвищити свій професійний рівень! Щиро дякуємо команді дослідницької компанії – Kantar, шановним спікерам Mauro Fusco, Geoffrey Ferlay, Jorge Alagon, David Cyngiser, Niels Bouwman за - за обмін досвідом та можливість брати участь у заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!