Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
17 листопада 2020 року викладачі та здобувачі вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ - слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в міжнародному вебінарі на тему "Evolution Continued: The Future of the Data, Analytics and Insights Industry" від компанії ESOMAR (European Society of Marketing Research Professionals) — Європейської асоціації дослідників громадської думки і маркетингу.
Спікер вебінару - Andrew Konya - CEO & Co-Founder Remesh розповів про еволюцію галузі даних, аналітики та статистики 2020. Визначив тенденції та прогнози галузі аналітики, дав характеристику основних лідерів галузі аналітики та статистики.

Важливим виступ спікера був для здобувачів вищої освіти ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» спеціальності 035 Філологія, ОП "Маркетинг", ОП "Міжнародні відносини", оскільки його трансляція відбувалася в один день на весь світ англійською мовою.
Щиро дякуємо команді компанії - ESOMAR, яка є однією з найвідоміших і шанованих дослідних асоціацій у світі за можливість участі у відкритому заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!