Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
17 листопада 2020 року слухачі Бізнес-Школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі на тему "Google My Business & Google Merchant Center", який проходив в рамках проекту "Z_Export - проекту розвитку підприємництва, орієнтованого на експорт" за підтримки проекту ПРОМІС.
Спікер вебінару – Максим Зубенко, продакт-маркетолог в P2h, керівник відділу маркетингу, викладач в шведсько-українській школі beetroot academy.

Щиро дякуємо організаторам ГО "Центр Розвитку Підприємництва", шановному спікеру Максиму Зубенко за можливість брати участь у заходах практичного спрямування!
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог! Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!