Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
18 листопада 2020 року слухачі Бізнес-Школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в онлайн-конференції "День малого та середнього підприємництва від K.Fund", який організовано командою Школи малого і середнього підприємництва в рамках Європейського тижня малого і середнього підприємництва.

Спікерами 1 Панелі «Старт. Як розпочати власну справу?» стали:
Лідія Пащук – Президент K.Fund,
Олена Добророднєва – директор з організаційного розвитку UFUTURE,
Юлія Павленко – директор департаменту міжнародних операцій АТ "Укрпошта", ініціатор проєкту E-Export School.
Учасники 1 панелі дізналися про помилки на етапі відкриття бізнесу, про шлях від пошуку ідеї для бізнесу або нового проекту до її реалізації, про можливості торгівлі закордон через маркетплейси Amazon/ eBay / Etsy на прикладах реальних кейсів.
Спікерами 2 Панелі – «Зростання. Можливості масштабування: партнерство, нетворкінг та інвестиції» стали:
Наталя Калінкіна – виробничий акселератор INDAX,
Сергей Позняк – власник та генеральний директор групи компаній FGK Financial Group, FinStream,
Віталій Лубинець – Президент WIN WIN CLUB.
Учасники 2 панелі дізналися про секрети вдалого спілкування з інвесторами, про процес залучення інвестицій та фінансування у бізнес, про те – чому важливе партнерство.
Спікерами 3 Панелі – «Рівні можливості розвитку МСП. Державна підтримка, бізнес-асоціації, гранти, проєкти донорів» стали:
Олеся Вольська-Залуська – заступниця директора програми "Конкурентоспроможна економіка України", USAID,
Тетяна Миськова – виконуюча обов'язків директора Державної Установи "Офіс з просування експорту України",
Максим Ануфрієв – президент Донецької торгово-промислової палати,
Валерій Кокоть – виконавчий директор Impact Investment & Fair Trade, експерт Програми Розвитку ООН,
Ігор Комендо – керівник ГО "GoLocal".
Учасники 3 панелі дізналися про можливості співпраці з державними установами та організаціями, які допомагають розвиватися малому та середньому бізнесу в Україні, супроводжують виконання експортно-імпортних операцій малим та середнім бізнесом. Щиро дякуємо команді Школи малого і середнього підприємництва, президенту фонду K.Fund - Лідії Пащук за можливість участі у відкритому заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!