19 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники ВТЕІ КНТЕУ брали участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Цифрові інструменти Google для науковців», що проводився Міністерством освіти та науки України спільно з Компанією Google Україна.
Учасники семінару мали змогу вдосконалити свої цифрові навички та ознайомитися з інструментами, які будуть корисними для наукових досліджень та публікацій, зокрема Google Академія, Google Public Data та Google Cloud Platform.

З вітальним словом виступили Артур Селецький (заступник Міністра освіти і науки України) та Олег Якимчук (директор по взаємодії з органами державної влади Компаніїї Google Україна).
Коротко про роль цифрових сервісів у розвитку науки доповіла Юлія Безвершенко (генеральний директор директорату науки та інновацій МОН України).
Про використання Google Академії в Київському університеті імені Бориса Грінченка доповіла Оксана Буйницька (завідувач НДЛ інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка).
Антоніна Букач (сертифікований тренер Google) детально провела практикум щодо використання Google Академії, продемонструвала можливості розширеного пошуку Google та Google Alerts, користування Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform для наукової роботи. Особливу увагу було приділено організації ефективного дистанційного навчання на платформі G Suite – одному з найзручніших хмарних сервісів.
Тільки навчаючись, будемо досягати нових вершин!