Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
24 листопада 2020 року слухачі Бізнес-Школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в онлайн-вебінарі “Кращі практики європейських організацій з розвитку підприємництва”, який організовано командою Школи організацій з розвитку підприємництва CIVITTA, Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Під час заходу учасники дізналися про кращі практики бізнес-об’єднань з Німеччини, Австрії та країн Західних Балкан.

Досвідом ділилися міжнародні експерти та практики:
Ханс Манске, NORDMETALL (асоціація підприємств в галузі металургії, машинобудування, електротехніки в Німеччині),
Крістіан Гессл, експерт Sequa,
Анастасія Тульке, експерт Sequa.
Під час заходу продемонстровано успішні кейси загальних та галузевих бізнес-об’єднань, зокрема об’єднань ділових жінок з європейських країн.
Обговорювалися практики, які використовують для визначення організаційної структури та завдань, розвитку членства, налагодження співпраці всередині й поза об'єднаннями підприємців, фінансування діяльності ОРП, в тому числі шляхом надання платних послуг.
Щиро дякуємо команді Школи організацій з розвитку підприємництва за можливість участі у відкритому заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!