Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
3 грудня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі "Ціна лідерства на ринку: як сформувати сильні позиції" від провідної у світі дослідницької компанії – Kantar, який проводила Марина Костроміна, Account Director, Innovation Domain Kantar Ukraine.
Учасники вебінару мали можливість ознайомитися з практичними аспектами оцінювання впливу відомості торгової марки на обсяги продажу продукції, механізмом впливу бренду на прийняття рішення про купівлю товару, особливостями врахування результатів даного дослідження при формуванні медіаплану на наступні періоди, а також підвищити свій професійний рівень!

Щиро дякуємо команді дослідницької компанії – Kantar, Марині Костроміній за обмін досвідом та можливість брати участь у заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!