Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
15 грудня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в онлайн вебінарі "Влада, громада і бізнес - синергія зусиль на шляху до сталого розвитку Вінницького регіону", який проходив в рамках впровадження проекту «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Спікерами вебінару стали: Олена Данилова, голова правління Фонду громади «Подільська громада»; Юрій Войціцький, експерт з питань місцевого і регіонального розвитку; Ірина Френкель, Директорка Українського центру культурних досліджень при Міністерстві культури та інформаційної політики України.
Говорили про цілі Сталого Розвитку і як вони працюють на практиці, про важливість консолідації зусиль та спільних дій у партнерському трикутнику влада-бізнес-громада, про актуальність налагодження діалогу та спільної роботи з метою досягнення Цілей сталого розвитку Вінницького Регіону. Важливими для обговорення стали проблеми необхідності підсилення навичок стратегічного планування та прогнозування, орієнтовані на досягнення цілей сталого розвитку та розглянуті приклади практичних ситуацій щодо ефективно налагодженого партнерства громадськості, бізнесу і влади задля досягнення цілей сталого розвитку.
Щиро дякуємо організаторам за можливість брати участь у заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!