Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
17 грудня 2020 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в онлайн вебінарі "Можливості фінансування українських банків та компаній", організований Федерацією роботодавців України.
В роботі вебінару брали участь середні та великі компанії, які займаються регіональною співпрацею та торгівлею, здійснюють діяльність у виробничому секторі та сфері послуг, енергетиці, інфраструктурі, сільському господарстві та харчовій промисловості.
Відкривав захід Президент ЧБТР Дмитро Панкін та Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качка.
Модератором вебінару став Руслан Іллічов, генеральний директор Федерації роботодавців України.

Сіпкери - представники банківських установ Генріх Єремян, головний банкір департаменту фінансування енергетики та інфраструктури, Олександр Гуцал, головний банкір департаменту фінансування фінансових установ, Леонід Сидоренко, директор департаменту фінансування секторів промисловості, сільського господарства та транспорту розповіли про комерційні пропозиції банків для бізнесу, відповіли на запитання учасників.
в.о. Директора Державної Установи “Офіс за просування експорту України” - Тетяна Міскова визначила пріоритети українського стимулювання експорту.
Представники клієнтів ЧБТР в Україні - Сергій Усіченко, заступник генерального директора Епіцентр К, Денис Случинський, генеральний директор Center Group (проект сонячної енергетики "Інгулець") та Майя Ганеліна, директор департаменту міжнародного співробітництва Укргазбанку поділилися думками та досвідом роботи, можливостями - які вони отримали від співпраці з банківськими установами.
Щиро дякуємо організаторам - командам Чорноморського банку торгівлі та розвитку (BSTDB), регіонального банку розвитку зі штаб-квартирою в Греції та команді Федерації роботодавців за можливість брати участь у заході практичного спрямування. В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!