25-27, 30 листопада 2020 року з нагоди Міжнародного Дня студента, з метою активізації культурного життя студентської молоді та зміцнення творчих і дружніх зв'язків між студентами України і зарубіжжя відбувся дистанційний XХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ – 2020» у м. Київ. На жаль, у цьому році він проходив в незвичайних умовах карантину.
Наш Вінницький торговельно- економічний інститут КНТЕУ представляло на конкурсі троє талановитих солісток культурно-мистецького відділу. Дівчата-конкурсанти є студентами трьох різних факультетів інституту: Мельничук Аліна (Обліково-фінансовий факультет, група ДФ-21); Багрій Ірина (Факультет економіки, менеджменту та права, група МБ-41); Незбудій Марія (Факультет торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування, група ГРС-12).

За ініціативи організаторів конкурсу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності та Європейського університету біля 100 студентів - учасників з 22 закладів освіти України державної і приватної форми власності (з таких міст: Балта, Бар, Вінниця, Житомир, Київ, Конотоп, Луцьк, Львів, Мукачеве, Одеса, Сторожинець, Суми, Харків) мали нагоду продемонструвати свої таланти на дистанційному фестивалі-конкурсі. Молодь завжди була і буде найактивнішою частиною суспільства, адже студентські роки - це саме та пора, коли душа і серце бажають простору, а задуми і бажання стають можливими і реальними. Така кількість учасників тільки підтверджує, що мистецтво вічне, а даний фестиваль є святом молодості, натхнення та великих сподівань.

Фестиваль-конкурс проводився у трьох жанрах за такими номінаціями:
Жанр «Вокально-інструментальний»: народна пісня, авторська пісня, естрадна пісня, академічний спів, інструментально-виконавська майстерність.
Жанр «Хореографія»: народний танець, спортивний танець, сучасний танець, спортивно-бальний танець.
Жанр «Художнє слово»: художнє декламування, авторська поезія.

Засновники мистецького дійства :

  • голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, ректор Європейського університету, професор Іван Іванович Тимошенко
  • перший проректор Європейського університету, академік Зоя Іванівна Тимошенко

Журі фестивалю-конкурсу:

  • Вікторія Касьянова (Голова журі) - заслужений діяч мистецтв України, кавалер Ордена Святої Варвари, професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу та диригування Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.
  • Євгенія Пірог - письменниця, промоутерка читання, організаторка Всеукраїнської ініціативи «Додай читання» і Творчого об'єднання «Всі мрії»; авторка рекордних проєктів «Срібна Книга», «Казковий гопак», Міжнародний артбук "Добро-Дій", "Дмитрикова бібліотека".
  • Едуард Абрашеков - керівник шоу-балету «Матадор», танцюрист Міжнародного класу з бальних танців.

Журі, переглянувши відео-записи номерів учасників фестивалю-конкурсу, визначило переможців та не змогло не відзначити високий рівень підготовки конкурсантів та належну організацію фестивалю-конкурсу у незвичному дистанційному форматі.
Всі учасники фестивалю-конкурсу отримали грамоти, а переможці-дипломи та заохочувальні призи.

Грамоти та дипломи отримали і наші талановиті дівчата:

  • Диплом лауреата 2 ступеня в вокально-інструментальному жанрі у номінації «естрадна пісня» – Аліна Мельничук (художній керівник Адам Дзюба);
  • Диплом переможця дистанційного фестивалю-конкурсу в номінаці «Висока виконавська майстерність» - Ірина Багрій (художній керівник Анатолій Сич);
  • Грамота учасника дистанційного фестивалю-конкурсу – Незбудій Марія (художній керівник Вікторія Гнатюк)

Щиро вітаємо з отриманими результатами талановитих конкурсанток торговельно-економічного!
Підсумовуючи, із впевненістю можна констатувати, що конкурс «Барви осені – 2020», об'єднавши юнацький ентузіазм і завзяття, творчі амбіції й цілеспрямованість, природні і набуті таланти, продемонстрував, що Україна справді має культурно-естетичне майбутнє.
Сторінку XХІІІ фестивалю перегорнуто, тож чекаємо запрошення на наступну зустріч у Києві в Європейському університеті на XХІV вже не дистанційному Міжнародному фестивалі студентської художньої творчості «Барви осені».