Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за підтримки Стартап-інкубатору YEP спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством цифрової трансформації, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів в рамках пілотного проєкту «Підприємницький університет» запровадив викладання курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами».

Метою його є розвиток університетського підприємництва в Україні та створення додаткової можливості для професійного та персонального розвитку студентів через реалізацію власних бізнес ідей.

Координаторами проєкту від Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ є Хачатрян Валентина та Олесенко Інна, які беруть активну участь у пілотному проєкті, пройшли тренінг з підвищення кваліфікації та успішно інтегрують курс у освітнє середовище.
Під час курсу студенти створять власні стартап проєкти та подадуть їх на участь у конкурсі стартапів. Найкращі команди отримають індивідуальну менторську підтримку від YEP, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Cisco, ОККО, Genesis, REACTOR.UA, TechUkraine та інших партнерів проєкту.