Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
3 лютого 2021 року відбулася зустріч лідерів Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ з Михайлом Ганчуком, CEO «Проавтоматика Вінниця».
Михайло Ганчук додав позитивних емоцій лідерам ВТЕІ КНТЕУ, які так сумували за офлайн засіданнями Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ.
Викладачі інституту та здобувачі ОП «Маркетинг», освітніх ступенів «молодший бакалавр», «бакалавр», ОП «Міжнародні економічні відносини» освітнього ступеня «бакалавр», ОП «Інформаційні системи і технології в бізнесі» освітнього ступеня «бакалавр» із захопленням слухали професіонала з 20-ти річним досвідом в сфері підприємництва.

В учасників тренінгу викликали увагу кар'єрний шлях Михайла Дмитровича від студента до підприємця, унікальний досвід створення та просування на ринок підприємства ТОВ «Промавтоматика Вінниця», можливості представників українського бізнесу у сфері виробництва, різноманітний та практичний контент, практичні поради з перших вуст щодо формування практичних навичок роботи.
Щиро дякуємо шановному Михайлу Ганчуку за візит на засідання Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ, за обмін досвідом та ознайомлення з власними кейсами, практичні поради щодо ефективної організації бізнес-діяльності в сучасних умовах господарювання, а особливо - за позитивні емоції від спілкування!
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!