Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
9 лютого 2021 року відбулася зустріч лідерів Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ з Юрієм Меланишеним, директором ТРК"Регіон-Інформ", Головою оргкомітету та засновником проєкту "Імена, яким довіряють", засновником проєкту "Я люблю своє, Вінницьке!", власником ТМ «Я люблю своє, Вінницьке!», «Я люблю своє, Українське!».
Юрій Меланишен додав позитивних емоцій лідерам ВТЕІ КНТЕУ, які так сумували за офлайн засіданнями Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ.
Здобувачі вищої освіти ОП «Маркетинг», освітніх ступенів «молодший бакалавр», «бакалавр», ОП «Міжнародні економічні відносини» освітнього ступеня «бакалавр» із захопленням слухали успішного керівника та громадського діяча.
В учасників засідання викликали увагу кар'єрний шлях Юрія Петровича від студента до підприємця, досвід створення власної справи, розробка ідеї конкурсу лідерів ринку – «Імена яким довіряють», новий старт конкурсу «Я люблю своє, Вінницьке!».

Важливими для лідерів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ стали поради Юрія Петровича щодо працевлаштування за обраною спеціальністю та формування професійних компетентностей фахівців нової формації, які дозволять стати прогресивними та конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.
Гостру дискусію викликали питання напруженості на ринку праці у молодіжному сегменті, який має бути відкритим, мобільним, активним, цілеспрямованим, прогресивним ресурсом, швидко вчитися та легко адаптовуватися до змін.
Щиро дякуємо шановному Юрію Петровичу Меланишену за візит на засідання Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ, за обмін досвідом та практичні поради щодо працевлаштування за обраною спеціальністю в сучасних умовах.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!