Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
18 лютого 2021 року відбулася зустріч лідерів Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ з Білик Юлією Василівною – Т. в. о. начальника управління захисту споживачів, начальника відділу контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ прослухали лекцію на тему: "Захист прав споживачів при порушенні ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Так ми розпочали підготовку до Всесвітнього дня захисту прав споживачів (15 березня), дізналися багато нового щодо правового регулювання захисту прав споживачів у сфері функціонування української мови як державної. Чималий інтерес у слухачів викликала інформація щодо порушення ЗУ "Про рекламу", продемонстровані конкретні приклади порушень та їх наслідки.
Щиро дякуємо шановній Юлії Василівні за візит на засідання Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ, за цінну, актуальну, сучасну інформацію щодо захисту прав споживачів, обмін досвідом та практичні кейси порушень Законів України.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог! Тож лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!