Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
2 березня 2021 року відбулася зустріч лідерів Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ з Оленою Танасієнко, керівником відділу по роботі з громадськістю (споживачами, персоналом, партнерами) ТОВ "Майстер плюс", м. Вінниця, випускницею Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ дізналися чому Digital маркетинг має бути швидким, і які для цього існують інструменти, як прорахувати зв'язок переглядів на YouTube каналі з ефективністю маркетингових комунікацій, які перспективи розвитку Telegram месенджера та інших месенджерів.

Дискусію викликали питання щодо ефективності реклами у фейсбуці для підприємств сфери послуг та яким має бути ідеальний мікс каналів комунікацій.
Щиро дякуємо шановній Олені Танасієнко за обмін цінною, актуальною, сучасною інформацією щодо можливостей цифровізації бізнес-процесів вітчизняних підприємств сфери послуг.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!