НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ!!!
Навчання впродовж життя ґрунтується на чотирьох принципах: спроможність працевлаштування, пристосовність, підприємництво, рівні можливості.
Для сприяння різноманіттю освітнього простору, задля підготовки конкурентоспроможності випускників ВТЕІ КНТЕУ до працевлаштування, поліпшення їх мобільності на ринку праці - викладачі, члени Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ 12 березня 2021 року брали участь у роботі круглого столу «Український агросектор в умовах Європейського зеленого курсу: виклики та можливості», який організовано Українською асоціацією бізнесу і торгівлі UBTA, ГС «Global 100% RE Ukraine».
Учасники круглого столу мали можливість с перших вуст почути про проблеми реалізації Європейського Зеленого Курсу в інтересах громад, про програму трансформації продовольчих систем, а саме - адаптації українського агросектору до вимог Європейського зеленого курсу, про значну роль України як провайдера глобальної продовольчої безпеки, про перспективи розвитку вітчизняного органічного виробництва в умовах European Green Deal.

Щиро дякуємо організаторам - Українській асоціації бізнесу і торгівлі UBTA та ГС «Global 100% RE Ukraine» за обмін цінною, актуальною, сучасною інформацією.
Слухачі Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати досвід та підвищити професійний рівень!