Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
12 березня 2021 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в онлайн Форумі «Консумеризм в Україні: законодавча, інституційна та суспільна турбулентність. Захист прав споживачів на безпечність та якість товарів та послуг», який організовано Консумерською Асамблеєю України та Київським національним торговельно-економічним університетом до Всесвітнього дня захисту прав споживачів (відзначається 15 березня щороку).
Спікери форуму говорили про законодавче регулювання захисту прав споживачів, про законодавчі ініціативи щодо безпечності та якості товарів, про результати моніторингу ринку щодо виявлення фальсифікованих товарів, про механізм контролю та відповідальності за виробництво та реалізацію фальсифікованої продукції, про ризики та виклики в умовах непередбачених факторів впливу.

Щиро дякуємо організаторам Форуму - представникам Консумерської Асамблеєї України, Київського національного торговельно-економічного університету за обмін цінною, актуальною, сучасною інформацією щодо захисту прав споживачів в сучасних умовах господарювання.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!