Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
17 березня 2021 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ - здобувачі вищої освіти брали участь у вебінарі на тему «Building a Data Foundation for an Insights Driven World», який організовано компанією Kantar.
Спікерами вебінару стали:
• Michelle Eule – Head of Platforms & Data, Insights North America, Kantar;
• David ludica – Head of Global Vertical & Media Consumer Research, Facebook;
• Chris Lavergne – Director of Business Intelligence, The Coca-Cola Company;
• Michele Goetz – Vice President/Principal Analyst Forrester.

Надважливим вебінар став для здобувачів ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» спеціальності 035 Філологія, оскільки виступи спікерів відбувалися англійською мовою.
Учасники вебінару мали можливість ознайомитися з практичними аспектами створення бази даних для світу від відомих міжнародних компаній Facebook, Coca-Cola , Forrester, результатами досліджень ринку інформаційних технологій, а також підвищити свій професійний рівень!
Здобувачі Вінницького торговельного інституту КНТЕУ запитали у спікерів про те, що вони роблять, щоб їхні компанії випередили криву у створенні баз даних, а також які виклики вони зустріли на міжнародному ринку при формуванні баз даних для своїх компаній. Цікавими для слухачів стали методи управління, які застосовувалися підприємствами при розробці наборів даних, які дані мали найбільше значення для компаній Facebook, Coca-Cola , Forrester у 2020 -2021 рр., яку роль відіграли технології створення баз даних у забезпеченні швидкості прийняття обґрунтованих рішень.
Щиро дякуємо команді дослідницької компанії – Kantar, шановним спікерам Michelle Eule, David ludica, Chris Lavergne, Michele Goetz за - за обмін досвідом та можливість брати участь у заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог! Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!