Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху в складних умовах фізичного дистанціювання!!!
Онлайн-навчання дає безмежні можливості!
Учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ також використовують карантин для прориву в освітньому процесі. 18 березня 2021 року викладачі ВТЕІ КНТЕУ та здобувачі вищої освіти брали участь у вебінарі «Бренд-трекінг: швидше, краще, сильніше» – від провідної у світі дослідницької компанії – «Kantar Україна».
Слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ дізналися про нові можливості керування даними трекінгу та покращення ефективності свого бренду, як під час проведення досліджень ставити менше запитань і отримувати більше цінності у відповідях, яким чином випереджати конкурентів та отримувати раніше них цінну та важливу інформацію, як швидко обробляти дані, що надходять з різних джерел (медіа, продажі, social.

Щиро дякуємо команді Kantar Ukraine та Наталії Куликовській за обмін досвідом, за практичні поради щодо підвищення професійного рівня!
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог! Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!