У суботу, 27 лютого 2021 року, у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ відбувся Форум «Вступ 2021». Це була не лише цікава подія, а й важливий захід, який допоможе абітурієнтам зробити крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їх професійне майбутнє.
Під час заходу гості мали можливість дізнатись про проведення ЗНО 2021 від Альони Козаченко - начальника організаційно-методичного відділу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Після чого, відповідальний секретар приймальної комісії ВТЕІ КНТЕУ Інна Гулівата розповіла майбутнім абітурієнтам про особливості Вступної кампанії 2021. До майбутніх вступників звернулась також Наталія Замкова – доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, директор ВТЕІ КНТЕУ, депутат Вінницької обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту. Під час її виступу гості мали змогу дізнатись про переваги інституту, отримати інформацію про яскраве студентське життя, спеціальності та освітні програми у ВТЕІ КНТЕУ.

ФОТОЗВІТ

Також після заходу у присутніх була можливість поспілкуватися з представниками кафедр, дізнатися детально про кожну спеціальність та організацію освітнього процесу з перших вуст і отримати вичерпні відповіді на всі свої запитання.
Захід проходив з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог та з обмеженою кількістю слухачів.
Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ запрошує амбітну, креативну, цілеспрямовану молодь до своєї дружньої родини!