5 квітня 2021 року у ВТЕІ КНТЕУ відбувся перший тренінг «Розвиток підприємницьких soft skills» з циклу тренінгів проєкту «ENCOURAGING INTEGRATION FOR NEWLY ARRIVED IMMIGRANT WOMEN THROUGH ENTREPRENEURSHIP» (WECAN) (ERASMUS +) PROJECT NUMBER 2019-1-SE01-KA204-060421.
Основними цілями проєкту є сприяння соціалізації та реалізації на ринку праці жінок-біженок (переселенок); створення можливості навчання дорослих у сфері підприємництва; заохочення жінок до відкриття власного бізнесу.
В межах проекту планується:
•створення мережевих зв’язків між жінками-біженками (переселенками) та бізнесом / стартап-агенціями, місцевими органами влади;
•проведення тренінгів для жінок-біженок (переселенок) у сфері підприємництва, підтримка розробок бізнес-ідей жінок;
•практикування навичок, набутих у неформальній освіті;
•розвиток ключових компетенцій та підвищення кваліфікації жінки-біженки (переселенки) у сфері підприємництва.

До проєкту «WeCan» входять такі країни: Швеція, Нідерланди, Греція, Велика Британія, Україна та Кіпр. Проєкт «WeCan» фінансується Програмою ЄС Erasmus+, яка підтримує проєкти партнерства, мобільності та інновацій.
Учасниці першого тренінгу дізналися про цілі проєкту, познайомились між собою, відпрацювали різні канали комунікації, а також ознайомились з поняттям ініціативності в бізнесі, проаналізували власні можливості та ресурси для реалізації своїх майбутніх проєктів.
Захід відбувся в цікавій та невимушеній атмосфері!