Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентства – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху в складних умовах фізичного дистанціювання!!!
6 квітня 2021 року здобувачі вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ брали участь у виїзному засіданні Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ в компанії Bezbrendu, паралельно відбувалася трансляція зустрічі з представниками компанії на платформі ZOOM.
Лідери ВТЕІ КНТЕУ мали можливість з перших вуст почути історію створення ТМ Bezbrendu та побачити роботу усіх підрозділів підприємства.
Сергій Самарський, підприємець з великим досвідом ведення бізнесу, розповів, на які питання потрібно відповісти самому собі перш ніж взагалі відкривати власну справу, як подивитися на власну справу по-новому, застосувати інший підхід, більш рішучий та мудрий, завдяки розумінню основних принципів побудови власного бізнесу.

В процесі спілкування з співвласником компанії Сергієм Самарським, учасники засідання зрозуміли, що відкрити власну справу, організувати своє підприємство нелегко, проте можливо, якщо ставити конкретні цілі і ШВИДКО рухатися до них.
Рішення про створення вітчизняного підприємства легкої промисловості було прийняте виходячи із конкретної життєвої ситуації Сергія Самарського і Ярослава Смаль, а тому воно стало унікальним при створенні нової власної справи. Вітчизняний бренд Bezbrendu вражає своєю стратегією розвитку! Щиро дякуємо Сергію Самарському, Назару та Ярославу Смаль за обмін досвідом, за практичні поради щодо організації власної справи.
P.S. На фото учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ в захисних масках від Bezbrendu. Дякуємо за подарунки.
Бажаємо команді Bezbrendu швидких темпів розвитку, нових ринків продажу, примноження постійних покупців і швидкого зростання їх лояльності до торгової марки!
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!